Poštovní schránka: nezbytný doplněk každého domu

spot_img

Poštovní schránku považujeme za samozřejmost – neodmyslitelně patří ke každému rodinnému domu. I jejímu výběru je dobré věnovat pozornost, bude vám lépe sloužit a možná bude i tak trochu šperkem vašeho domu.

Při pořizování schránky jsou nejdůležitějšími parametry rozměry a materiál. Pokud dostáváte jenom příležitostně pár dopisů, postačí vám kompaktní schránka menších rozměrů. Pokud vám naopak chodí pošty hodně, vyberte si některý z větších modelů. Do těch se vejdou i menší balíčky. U extra velkých modelů schránek je výhodou i to, že zaplnit je trvá poměrně dlouho a pokud jste zrovna na dovolené, nebude přetékající schránka zbytečně upozorňovat potenciální zloděje, že jste delší dobu mimo domov.

U rodinných domů bývá obvykle schránka umístěna venku na zdi nebo na plotě, kde je vystavena působení povětrnostních vlivů. Proto je důležité volit nerezavějící materiály. Může jít přímo o nerezovou ocel, případně jiné odolné materiály s ochranným lakem. Zajímavou alternativu pak představují plastové schránky, které samozřejmě nikdy nezreznou, ale také jsou dostupné v řadě krásných barev. Třeba schránka Piano v červené barvě s vysokým leskem je zářivým designovým doplňkem ke každé vilce.

Na výběr je z velkého množství vzhledů, od schránek v moderním stylu k novějším stavbám, přes oblíbenou klasiku až po „retro“ design vhodný ke staršímu domku. Snadno tak najdete schránku, která „padne“ vašemu domu.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora