Jste zasněná romantička? Toto je ten správný interiér pro vás!

spot_img

Milujete příběhy Jane Austenové či Charlotte Brontëové nebo jste prostě jen žena, která věří v pravou lásku a ráda „létá v oblacích“? V tomto případě máme pro vás inspirace k bydlení, které vám možná učarují.

Možná si jiní řeknou, že je naivní snít a věřit v pravou lásku, hlavně v současné době, kdy lidé čím dál méně komunikují, uzavírají se do sebe, nerespektují se a své problémy řeší na sociálních sítích. Mít však víru, že přijde člověk, se kterým budete propojeni, ať už duševně nebo fyzicky, je naopak odvážné a neměli byste si to nechat nikým a ničím vzít. Navíc si představte, že byste měli domov, ze kterého by sršela láska. Dámy, inspirujte se!

Usínejte jako princezna
Prostorná postel je výsadou princezny, takže je to první kus nábytku, který by měl zdobit vaši ložnici. Nebesa nad postelí jsou jako třešnička na dortu. Měkké voňavé ložní prádlo bude zárukou vašeho klidného spánku. Samozřejmě, pokud si nedáte kávu v osm večer. A to jsme ještě nezmínili, kam uložit všechno šatstvo. Po vlastním šatníku, ať už v podobě samostatného pokoje nebo dostatečně velké skříni touží snad každá druhá žena. Dopřejte si ji! Detaily si dolaďte už podle svého gusta, ale svíčky vždy potěší.

Venkovský obývací pokoj
Venkovský styl interiéru má několik podob. Závisí to na tom, jaký preferujeme. Chceme-li se však držet závanu romantiky, ideální je právě francouzský venkovský styl, konkrétně provensálský. Typické jsou pro něj zdobené skříňky a nábytek, naturální či pastelové odstíny a jednoduchost textilních materiálů. Základ tohoto obývacího pokoje je pohodlná pohovka ve světlých tónech, kterou umíte doplnit barevnými textiliemi, jako jsou polštáře či přikrývky. Nosným kouskem je výrazná komoda a stolek s odkládacím prostorem, kterého není nikdy dost. S doplňky si můžete vyhrát, skrze různé typy obrazů, rámů s fotkami, hodin a opět svíček, které vytvoří příjemnou atmosféru. Výsledný dojem závisí už na vašem vkusu.

One beautiful young woman doing yoga on exercise mat in her living room, lying on upper back and holding her lower back in balance.

Jídelna jako z románu
Její součástí musí být zdobený světlý nábytek, tak iv obývacím pokoji. Prostor umíte ozvláštnit výběrem různých typů židlí, což je typické pro venkovský styl. Prostírání na stůl a všechny ostatní doplňky volte v příjemných pastelových barvách, které představuje například také kolekce Romantic desire. Poslední tečkou na závěr bude výrazný lustr, který celý prostor rozzáří.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora