Zlaté odstíny slunce. Jak je využít v interiéru?

spot_img

Zlatá rozzáří každý prostor. Je symbolem luxusu a elegance. Nejlepší však na ní je, že vám stačí pár doplňků a místnosti dodá úplně jiný šmrnc. Inspirujte se!

Zlatá barva má několik odlesků a víte si s nimi pestře vyhrát i ve vašem interiéru. Pokud chcete, aby váš pokoj působil netradičně, nebojte se experimentovat. Ale nezapomeňte! Méně je víc. Obzvláště v tomto případě. Pokud jsou zlaté detaily využity správně, předejdete kýčovému výslednému efektu.

Detaily na nábytku
Nevěřili byste, ale zlatou barvu umíte využít v různých stylech, od boho, glamour až po minimalismus.

Dokáže nábytku dodat zdobení, které z obyčejného kousku udělá doslova luxusní. V tomto případě umíte zlatou využít na nožkách židlí či stolu, nebo jako servírovací vozík. Který kus byste zvolili vy?

Elegantní osvětlení
A to doslova! Jednoduchý design zlatého osvětlení ve spojení s dřevěným nábytekem či kovovými prvky působí dokonale. Nezávisí na tom, zda zvolíte závěsnou, stropní nebo stojací lampu. Každá má své čestné místo v interiéru. Dávejte si však pozor, aby se nebilo mnoho zlaté dohromady.

Zlatá ve spojení s tóny země je trendem pro blížící se podzimní a zimní sezónu. Keramické talíře, zlatý příbor a sklenice se zlatým lemem budou spolu dokonale hrát. Co řeknete na tento vizuální zážitek?

Young woman at home, working and studying from home

Svícen pro každou příležitost
Takový by měla mít každá domácnost. Svíčky vytvářejí harmonickou atmosféru a ve spojení s unikátním svícnem víte tuto dekoraci využít při jakékoli příležitosti.

Dokonce, pro takový skvost příležitost ani nepotřebujete. Aktuální trendy dokazují, že interiér si můžete vyzdobit originálními kousky nezávisle na tom, zda něco slavíte. Příjemně doladí komodu v obýváku či jídelní stůl.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora