Revize elektro aneb koho si objednat na kontrolu elektroinstalace?

spot_img

Elektrická zařízení se dnes nachází prakticky v každé domácnosti, jakémkoliv průmyslovém provozu a také ve všech veřejně přístupných budovách. Používání elektrických spotřebičů už se dnes stalo v podstatě samozřejmostí, ovšem jejich majitelé si často neuvědomují, že mají ze zákona nutnost provádět pravidelné revize. Legislativa jim totiž ukládá zajištění bezpečného pracovního prostředí pro všechny zaměstnance.

Na koho se obrátit?

Jak asi sami tušíte, revize elektro nemůže provádět každý elektrikář. Aby se mohl stát revizním technikem, musí absolvovat několik speciálních školení, na jejichž základě obdrží patřičné certifikáty a oprávnění. Právě na takto certifikované techniky byste se měli při žádosti o kontrolu elektroinstalace obrátit. Renomovaná společnost zaměstnávající pouze odborníky pak na trhu působí 25 let a zaměřuje se na revize po celé České republice. Samozřejmostí je používání špičkového moderního vybavení, díky němuž technici odhalí veškeré závady.

Jak společnost kontaktovat?

Patříte-li do skupiny uvědomělých manažerů nebo majitelů obchodních společností, pak vám jistě není pracovní prostředí lhostejné. Zaměstnanci jsou totiž po know-how to nejcennější, čímž každá firma disponuje. Proto se nebojte obrátit na specializovanou společnost, jejíž technici mají s prováděním elektro revize bohaté zkušenosti. Nejjednodušší je zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím jednoduchého formuláře na internetových stránkách revizní společnosti.

Jsou služby spolehlivé?

Pokud byste se sami chtěli přesvědčit o kvalitě prováděných služeb, neexistuje nic složitějšího než nahlédnout do uživatelských referencí. Společnost provádějící elektro revize Praha za dobu své existence uspokojila potřeby asi 330 klientů, se kterými navíc neustále spolupracuje. Řadí se mezi ně například nadnárodní technologické korporáty, obchodní zastoupení evropských automobilek nebo známé supermarkety.

Revize elektrospotřebičů svěřujte vždy pouze odborníkům. V případě neprofesionální kontroly totiž není eliminována hrozba vzniku škod ze skryté závady.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora