Bydlete jako filmová hvězda. Glamour styl si vás podmaní!

spot_img

Když se spojí půvabný design, luxusní vzhled a elegance, výsledkem je jedinečný glamour styl. Chcete-li i vy proměnit svůj interiér a přiblížit se září reflektorů, nechte se inspirovat.

Může se vám na první pohled zdát, že působí honosně a draze, ale umí si ho dopřát každá z nás, která má cit pro výrazné kousky a umí si občas dopřát. Nemusíte investovat svůj roční plat, abyste dosáhli glam look u sebe doma. Stačí se zaměřit na pár detailů, které když změníte, přiblížíte se ke svému vysněnému bydlení.

Samet na prvním místě
Hebký materiál, příjemný na dotek a výjimečný na pohled. Přesně takový samet je. Ztělesňuje základní symbol glamour stylu, který bude podstatnou součástí vaší domácnosti. Pro dámy, které mají rády pořádek máme dobrou zprávu! Samet působí velmi čistě. Najde si své využití ve více prostorách interiéru, ať už jako sametová sedačka do obývacího pokoje, šikovná taburetka nebo postel v ložnici.

Vyšívané detaily
Zmíněný samet zdobí krásně prošívané detaily, které jsou přímo ikonické pro tento styl. Nekrášlí jen nábytek v obývacím pokoji či ložnici, ale umíte je využít i v podobě textilních doplňků, jako například výrazné polštáře, které výsledný vizuál celé dokonale podtrhnou. Když si do takové sedačky nebo postele ulehnete, budete se cítit jako francouzská herečka, Brigitte Bardot.

Mosazné a pozlacené prvky
Na detailech záleží a v glamour stylu obzvlášť! Základním heslem je: ,,Vyzdobit interiér!“ Ať už se podíváme na odkládací stolek, rámy obrazů či zrcadel, svícny nebo extravagantní lustry, všude umíme využít výrazné pozlacené a mosazné prvky. Samozřejmě, není třeba to přehánět, ale aby spolu všechno příjemně ladilo a ponechalo si nádech elegance.

Kovové akcenty a mramor
Dva odlišné materiály, které ve finálně spolu vytárají symfonii. Nevíte jak je sladit? Příruční stolek s mramorovým efektem a kovovými nohami perfektně sedne k sametové taburetce či velké sedací soupravě. Pokud máte rády různé vázy a sošky, kovovými doplňky umíte svůj glamour interiér povýšit.

Interior of a modern cozy lake house with fireplace and Christmas decorations in the winter.

Umělé kožešiny
Tyto hřejivé doplňky využijete nejen na zemi, ale také jako dekoraci na postel či podložku k sezení do honosného křesla. Působí přirozeně a v případě naturálních či pastelových barev celý prostor zjemní.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora