Vánoce v extravagantním stylu. 3 rady, jak si vyzdobit interiér.

spot_img

Zářivé momenty Vánoc jsou o necelé dva měsíce zde. Proto byste se měli náležitě připravit již nyní a vyhnout se tak předvánočnímu shonu. Pokud jste milovníky industriálního, skandinávského či moderního designu, tento extravagantní styl vás dostane.

Všechny tři zmiňované designy jsou známé také svým minimalistickým přístupem. Když se řekne extravagance, může se zdát, že tyto dva směry jsou si navzájem protikladem, ale opak je pravdou. Závisí, jak s extravagancí naložíte. Na Vánoce se prohání ve všem, ať už jde o dekorace, světýlka nebo ozdoby na stromku. Doma ovšem platí vaše pravidla, přizpůsobte si to vašemu vkusu a inspirujte se!

Zlatá královnou Vánoc
Zlaté odlesky jsou přirozenou součástí celé vánoční atmosféry, ať už v podobě ozdob, dekorací nebo textilií. Letos mají rovněž své čestné místo ve sváteční výzdobě. Můžete je využít na stromečku, ale i na vánoční prostřeném stole na černozlatém jídelním servisu a zlatých příborech, které severskému designu velmi sluší. Svíčky ve zlatých svícnech ještě více vyniknou a dodají vám příjemné teplo domova.

Strukturované textilie
Není ideální období než podzim a zima k vyhrání se s různými druhy textilií. Základní heslo je vrstvení, a to nejen v ložnici, ale také v obývacím pokoji.

Rustic decor for christmas holiday family dinner. Center piece with white candle, dry orange, cones, cotton. Zero waste eco friendly home decoration. Cozy atmosphere, wooden background. Close up

Navíc aktuální trendy poukazují i ​​na různé struktury materiálů, například na dekoračních polštářích. Chcete-li povýšit minimalismus vsaďte na jednobarevné ložní prádlo v šedých odstínech. V obývacím pokoji zase umíte zkombinovat různé typy, již zmiňovaných, dekoračních polštářů či dek, jejichž struktura textilu vůbec nemusí být jednotná. Právě naopak, hrajte si a uvidíte, jak na vás výsledek udělá dojem.

Tóny země
Celý letos se nesl ve znamení návratu k přírodě, což se odráželo i na použitých barvách a materiálech v interiéru.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora